Cena cyklinowania parkietu w Warszawie

Stylowe wnętrze tkwi w szczegółach, podłoga odgrywa ważną rolę. Jeśli zdecydowałeś się na parkiet, ale jest już dość zużyty, nie spiesz się, aby kupić nowy. O wiele bardziej opłaca się odnowić powłokę za pomocą cyklinowania, tym bardziej, że ceny cyklinowania parkietu w Warszawie i podłóg drewnianych są przystępne.

Zapraszamy do skorzystania z usług Brigadepro.pl. Nasi specjaliści szybko, dokładnie i profesjonalnie uporządkują powłokę. Ceny cyklinowania parkietu i drewnianej podłogi mile cię zaskoczą. Gwarantujemy wysoką jakość pracy za odpowiednie pieniądze. Twój parkiet znów zabłyśnie blaskiem i jasnym kolorem!

Rabat od 35 metrów!

Wybór Rodzaj usługi i opis Cena za m2
Cyklinowanie maszynami Lagler Hummel + Lagler Flip + BONUS Bona FlexiSand
50
Lakierowanie w trzech warstwach (bez materiału!)
30
Lakierowanie trzema warstwami lakierem + (Bona Domo, Arboritec FlowTec... )
49
Lakierowanie trzema warstwami lakierem (Bona Mega, Arboritec Classic... )
69
Lakierowanie trzema warstwami lakierem dwukomponentowym (Bona Traffic HD, Arboritec Avenue... )
95
Powłoka olejowa i materiał
90
Montaż listwy przypodłogowej nowej (bez materiału!)
25
Szpachlowanie i materiał
15

Cena cyklinowania parkietu

W firmie Brigadepro.pl można zamówić cyklinowanie drewnianej podłogi w przystępnej cenie za m2. Procedura ta pozwala przywrócić wykładzinie pierwotny wygląd. Wysokiej jakości cykle to początkowy etap odzyskiwania, po którym na deski nakłada się kompozycje dekoracyjne i ochronne.

Cyklinowanie parkietu to odpowiedzialne wydarzenie, które odbywa się etapami:

  • przygotowanie podłogi — badanie powłoki pod kątem uszkodzeń;
  • cyklinowanie wstępne — usuwanie za pomocą gruboziarnistych materiałów ściernych najwyższej uszkodzonej warstwy lakieru i polerowanie połączeń między listwami;
  • wyklejanie powierzchni w celu wyeliminowania uszkodzeń — zadrapania, wióry, szczeliny powstałe w wyniku eksploatacji wypełniane są szpachlą w Kolorze parkietu;
  • szlifowanie wykańczające — operacja jest przeprowadzana przy użyciu drobnoziarnistych materiałów ściernych i pozwala uzyskać idealną równość i gładkość powłoki;
  • nakładanie kompozycji lakierniczych (barwienie i kilka warstw lakieru) - od jakości tych działań zależy wynik usługi cyklinowania parkietu w przystępnych cenach w Warszawie.

Zwracając się do naszych parkieciarzy, nie można wątpić w jakość zrealizowanych prac. W zależności od stanu starej powłoki dobiorą odpowiedni sprzęt i materiał ścierny o wymaganej ziarnistości. Zastosowanie nowoczesnych szlifierek pozwala nam wykonać bezpyłowe cyklinowanie parkietu w Warszawie w korzystnych cenach.

Ile kosztuje cyklinowanie parkietu w Warszawie?

Parkieciarze Brigadepro.pl oferta zamówienia usługi cyklinowania parkietu w najlepszej cenie na rynku budowlanym za m2. Ostateczny koszt pracy jest obliczany po odwiedzeniu obiektu przez naszego mistrza w celu oceny stanu podłogi, wykonania niezbędnych pomiarów oraz oszacowania pracy i materiałów.

Na cenę cyklinowania parkietu wpływają następujące czynniki:

  • całkowita powierzchnia obrabianej powierzchni;
  • stan starej powłoki;
  • dostępność i stan trudno dostępnych miejsc;
  • jakość i całkowity koszt materiałów eksploatacyjnych.

Nasze ceny cyklinowania parkietu i podłogi można znaleźć w tabeli, która jest prezentowana na stronie. Ostateczne rozliczenie następuje po wykonaniu wszystkich prac i zaakceptowaniu obiektu przez klienta.

Nasi parkieciarze to profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy jak najszybciej i sprawnie wykonają szlifowanie i cyklinowanie parkietu na twoje zamówienie. Zaktualizowane podłogi będą ci służyć przez długi czas, zachwycając swoją niezawodnością i pięknem!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (31 оценок, среднее: 3,68 из 5)
Loading...