Szlifowanie podłóg drewnianych w Warszawie

Firma Brigadepro.pl oferuje szlifowanie podłóg drewnianych w Warszawie w przystępnej cenie. Usługa polega na usunięciu cienkiej górnej warstwy drewna, a następnie nałożeniu barwienia, lakieru, wosku lub oleju. Podczas szlifowania usuwa się wady eksploatacyjne, brud, pozostałości dawnego lakieru, co gwarantuje nienaganny wygląd drewnianej podłogi.

Cechy szlifowania podłóg drewnianych

Podłogi z twardego drewna i desek mają wiele zalet, jeśli porównamy je z innymi powłokami. Wyróżniają się szlachetnym wyglądem, doskonale uzupełniają wnętrza wszelkich kierunków stylistycznych, tworzą w pomieszczeniu atmosferę przytulności i komfortu. Aby zapewnić im długą żywotność, konieczne jest profesjonalne szlifowanie podłóg drewnianych z desek, co pozwala:

 • wyeliminuj nierówności powierzchni;
 • usuń zadrapania, zadrapania, dziury, Głębokie zabrudzenia;
 • nadaj starym podłogom wygląd nowej powłoki.

Szlifowanie powierzchni drewna to żmudny i dość złożony proces, który wymaga profesjonalnego sprzętu, doświadczonych specjalistów i wysokiej jakości materiałów. Wszystkie te warunki posiada firma Brigadepro.pl.

Etapy profesjonalnego szlifowania podłogi drewnianej:

 • Przygotowanie powierzchni. Aby wykonać wysokiej jakości szlifowanie, konieczne jest bezpieczne zamocowanie desek na podstawie. Przed rozpoczęciem pracy eksperci sprawdzają powłokę, a jeśli zostaną znalezione luźne deski, przybijają je do podstawy.
 • Utonięcie gwoździ. Zwykłe deski podłogowe są mocowane za pomocą gwoździ. Jeśli czapki wystają ponad powierzchnię, mogą uszkodzić materiał ścierny, więc są zatkane głębiej.
 • Obróbka podłogi za pomocą szlifierki bębnowej. Ten ważny etap składa się z wielu cech:
  • szlifowanie parkietu drewnianego i podłogi z desek z drewna iglastego odbywa się za pomocą maszyny bębnowej, ponieważ użycie sprzętu typu "Trio" na powierzchni z miękkiego drewna tworzy szorstkość;
  • przetwarzanie odbywa się ściśle zgodnie z zasadami, tj. wzdłuż włókien pod niewielkim kątem, w przeciwnym razie powstaje niepożądany kosmek;
  • aby uzyskać idealną gładkość na powierzchni, prace szlifierskie są wykonywane w trzech etapach: najpierw przy użyciu gruboziarnistego materiału ściernego (P24-36), następnie średniego (P40-60) i drobnego (P80-100).
 • Szlifowanie w miejscach o trudnym dostępie. Narożniki, obszary pod grzejnikami i rurami nie mogą być obrabiane dużą maszyną, dlatego są szlifowane za pomocą sprzętu typu «Flip». Ta praca zwraca większą uwagę, ponieważ to szczegóły wpływają na jakość.
 • Szpachlowanie szczelin. Szczeliny, głębokie rysy, miejsca nad główkami gwoździ, szczeliny między deskami powstałe w wyniku szlifowania są wypełnione szpachlą w kolorze desek.
 • Nakładanie kompozycji barwiącej i lakieru. Wynik usługi szlifowania drewnianej podłogi zależy od tych prac. Barwienie i lakierowanie to nie tylko proces nakładania środków dekoracyjnych i ochronnych, ale także ich właściwy wybór. Deski z drewna iglastego są na tyle miękkie, że aby zapobiec przedwczesnemu zużyciu, lepiej jest stosować lakiery poliuretanowe na wodzie, które są nakładane w trzech warstwach. To oni są w stanie utworzyć gęstą i trwałą folię na drewnianej podłodze.

Korzystając z usług profesjonalnych rzemieślników, nie można wątpić w jakość pracy. Nasi specjaliści używają nowoczesnych szlifierek, co pozwala im wykonywać wysokiej jakości obróbkę bezpyłową. Biorąc pod uwagę stan starej powłoki, dobieramy odpowiednie narzędzie i materiał ścierny o pożądanym ziarnie.

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Zadzwoń do nas na numer +48 733 738 879

codziennie odpowiadamy na wszelkie pytania z 8.00 do 22.00


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...


Przykłady naszej pracy można zobaczyć na zdjęciu. Twoja podłoga będzie wyglądać tak samo lub lepiej

Koszt szlifowania podłogi drewnianej

Nasza firma świadczy usługi szlifowania podłóg drewnianych w najlepszej na rynku cenie za m2. Ostateczny koszt pracy ustalany jest indywidualnie po wizycie w obiekcie przez naszego specjalistę i sporządzeniu kosztorysu.

Czynniki wpływające na koszt szlifowania podłogi drewnianej:

 • powierzchnia;
 • obecność trudno dostępnych obszarów;
 • cena materiałów eksploatacyjnych;
 • stan starej powłoki lakierniczej.

Wszystkie szczegóły dotyczące współpracy (terminy, koszty itp.) można omówić z mistrzem telefonicznie.

Cena szlifowania podłóg drewnianych w Warszawie

Aby zamówić szlifowanie podłogi drewnianej, zadzwoń do nas pod numer +48 733-738-879 lub wypełnij formularz na stronie internetowej.

Odpowiadamy w ciągu dnia i szybko przystępujemy do pracy.

Podaruj parkietowi drugie życie!

Złożenie wniosku
Twoje imię

Numer telefonu

+48 733 738 879
pomóż swojemu parkietowi
Jesteśmy w mediach społecznościowych: