Cyklinowanie podłóg drewnianych w Warszawie

Cyklinowanie podłóg drewnianych w Warszawie – poszukiwana usługa firmy Brigadepro.pl. Obróbka powierzchni drewna może być wykonywana zarówno za pomocą narzędzi ręcznych, jak i maszyn bębnowych lub taśmowych. Jeśli dbasz o drewnianą podłogę w odpowiednim czasie i jakościowo, wykonujesz cyklinowanie i szlifowanie parkietu w Warszawie na czas, to przez długi czas zachowa swój estetyczny wygląd.

Kiedy drewniana podłoga wymaga cyklinowania?

Jeśli na starej drewnianej podłodze pojawią się zadrapania, ciemne plamy i zadrapania, oznacza to, że wymaga to twojej interwencji. Zmiana drewnianej podłogi na nową jest kosztowna, układanie laminatu nie jest praktyczne. Właściwym rozwiązaniem jest zapętlenie podłogi.

Jeśli drewniana powierzchnia jest dobrze zachowana, nie ma na niej uszkodzonych listew, wówczas cyklinowanie starej podłogi ma na celu naprawienie nierówności, wygładzenie kosmków, przywrócenie naturalnego koloru, przygotowanie deski do nałożenia barwienia i lakieru. Po obróbce otrzymujesz nową podłogę przy minimalnych kosztach.

Trzy powody, dla których warto cyklinowanie drewnianej podłogi:

 • oszczędność – nie należy wydawać pieniędzy na zakup i układanie nowej podłogi;
 • ekologiczna czystość – nadal chodzisz po naturalnym drewnie, które daje przyjemne doznania i jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia;
 • estetyczny wygląd – unikalna faktura drewna wygląda bogato i pięknie.

Wszystko to osiąga się tylko wtedy, gdy zapętlenie jest wykonywane przez profesjonalistów. Specjaliści znają tajniki przetwarzania i używają sprzętu, który zapewnia doskonałe przetwarzanie. Każda niedyskrecja może spowodować uszkodzenie powierzchni bez możliwości naprawienia sytuacji.

Kolejnym ważnym punktem jest obecność dobrze działającego wentylatora turbiny w sprzęcie. Jeśli jest zużyty, ciąg spada i nie cały pył drzewny dostaje się do worka. W rezultacie bezpyłowe cykle i szlifowanie pozostają tylko słowami. Nasz sprzęt zapewnia wysokiej jakości obsługę techniczną, dzięki czemu jest zawsze w idealnym stanie technicznym. Jest to gwarancja wysokiej jakości prawdziwie bezpyłowej obróbki.

Procedura cyklowania drewnianej podłogi

Cyklinowanie podłogi polega na realizacji szeregu prac, w tym:

 • przygotowanie powierzchni – podłoga jest czyszczona z kurzu i brudu, listwy przypodłogowe i elementy mocujące są usuwane;
 • usuwanie znacznych uszkodzeń powłoki – za pomocą szlifierki z gruboziarnistą nasadką usuwa się warstwę lakieru, a następnie przy użyciu szpachli do drewna usuwa się niedoskonałości powierzchni (wióry, zadrapania, szczeliny, rowki);
 • usuwanie drobnych niedoskonałości – zastosowanie szlifierki z nasadką o drobnym ziarnie powierzchnia podłogi jest doprowadzana do idealnie równego i gładkiego stanu;
 • wykończenie wyrównana – powierzchnia pokryta jest kompozycją barwiącą, podkładem, lakierem, woskiem lub olejem, po wyschnięciu warstwy ochronnej podłoga jest całkowicie gotowa do użycia.

Firma Brigadepro.pl wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia, które pozwalają nam jak najszybciej i sprawnie uporządkować podłogi.

Uzyskaj bezpłatną konsultację

Zadzwoń do nas na numer +48 733 738 879

codziennie odpowiadamy na wszelkie pytania z 8.00 do 22.00


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...


Przykłady naszej pracy można zobaczyć na zdjęciu. Twoja podłoga będzie wyglądać tak samo lub lepiej

Ile kosztuje cyklinowanie podłóg drewnianych w Warszawie?

Aby wyjaśnić koszt cyklowania drewnianej podłogi, Otwórz tabelę z cenami na stronie internetowej lub skontaktuj się telefonicznie z kierownikiem firmy. Wszystkie prace są realizowane przez doświadczonych wysoko wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Cena cyklinowania podłogi zależy od wielu czynników:

 • powierzchnia obrabianej powierzchni;
 • rodzaj zastosowanej techniki;
 • koszt materiałów eksploatacyjnych (barwienie, podkład, lakier);
 • stopień trudności prac.

Zapraszamy, jesteśmy gotowi zaoferować państwu przystępny koszt cyklinowania podłóg drewnianych w Warszawie. Nie pobieramy przedpłaty, rozliczenie odbywa się na podstawie wykonanej pracy.

Ceny cyklinowania podłóg drewnianych w Warszawie

Aby zamówić cyklinowanie podłogi, zadzwoń do nas pod numer +48 733-738-879 lub wypełnij formularz na stronie.

Odpowiadamy w ciągu dnia i szybko przystępujemy do pracy.

Daj drewnianej podłodze drugie życie!

Złożenie wniosku
Twoje imię

Numer telefonu

+48 733 738 879
pomóż swojemu parkietowi
Jesteśmy w mediach społecznościowych: